O Butelki-Sloiki.pl


O naszej firmie Butelki-Sloiki.pl i naszym zamiłowaniu do butelek

W naszym sklepie internetowym można znaleźć duży wybór przeróżnych butelek, korków, szkieł i innych dodatków. Zaopatrujemy zarówno prywatnych klientów jak i również duże zakłady przemysłowe. Od miłośnika likieru do browarów, winnic, zakładów przemysłowych czy rozlewni - dla każdego znajdziemy odpowiednie szkło w odpowiedniej ilości.

Szczególnie polecamy szklane butelki z różnorodnymi motywami na przykład „Ciężarówka”, „Motocykl”, „Sexy Cora” lub specjalną butelkę w postaci buta, jak również butelki z motywami zwierząt na przykład "Zając", "Małpka", Niedzwiedź" czy "Pingwin". Tak więc jeśli ktoś szuka eleganckich, ciekawych i niedrogich butelek, trafił do nas pod właściwy adres. W naszym asortymencie znajdują się również oryginalne butelki z kamionki typowe dla rejonu Westerwaldu.

Od połowy 2011 roku oferujemy również metalowo-cynkowe etykietki, którymi można dekorować butelki, opakowania lub na przykład zaproszenia. Wykonujemy także nadruki i grawiury na butelki na życzenie klienta, idealne jako prezent od firmy lub od klubu sportowego.

Flaschenland GmbH
Am Kirchenwald 1
56235 Ransbach-Baumbach
Niemcy

Tel.: +49 2623 6061857 // Od poniedziałku do piątku od 07:00 do 18:00
Faks: +49 2623 6061825
mail@butelki-sloiki.pl