Słoiki z klipsem

Słoiki są znowu w modzie! Na Butelki-Słoiki.pl oferujemy hermetycznie zamykane słoiki już od 1 sztuki. Słoiki z zamknięciem typu Weck, zwanym także zamknięciem pałąkowym lub zapięciem dźwigniowym, czyli słoiki zamykane na klamrę, idealnie nadają się do wekowania, a także prezentują się klasycznie i elegancko. W naszej ofercie znajdują się także słoiki z klipsem, które są doskonałym wyborem dla osób szukających bardziej nowoczesnych rozwiązań. W tej kategorii dostępne są m.in. słoiki z serii 'Rocco', wyposażone w zamknięcie pałąkowe, szklane wieczko i gumkę.

Słoiki do konserwowania i przechowywania żywności.

Szukają Państwo słoików zamykanych na klamrę? Na Butelki-Sloiki.pl kupią Państwo tanio słoiki do kiszenia i wekowania owoców, warzyw lub innych produktów spożywczych.

Oferujemy słoiki z zamknięciem pałąkowym od 125 ml, poprzez słoiki Wecka w standardowych rozmiarach aż po duże słoje zamykane na klamrę o pojemności 5 litrów.

Słoje i słoiki wracają do łask, gdyż nadają się nie tylko do kiszenia i wekowania, ale także świetnie sprawdzają się do przechowywania muesli, płatków śniadaniowych, jogurtu, suszonych owoców, cukierków i ciasteczek oraz jako dekoracja.

Nowością w naszej ofercie są piękne, włoskie słoiki z serii "Le Carre", które, w porównaniu do zwykłych, okrągłych słoików, cechują się ciekawym, kwadratowym kształtem, wyznaczając tym samym nowe trendy w designie.

U nas kupią Państwo słoiki wysokiej jakości.

W naszym asortymencie znajdą Państwo markowe słoiki renomowanych niemieckich, włoskich i innych, wyłącznie europejskich producentów. Oferowane przez nas słoiki zamykane na klamrę dostarczane są z już zamontowanym zapięciem dźwigniowym, szklaną przykrywką i gumową uszczelką.

Życzymy Państwu udanych zapraw oraz kreatywności w realizacji dekoracyjnych pomysłów!