Pasabahce 200 ml kieliszek do whisky 'Amsterdam', szkło
Numer artykułu : 100003810
200 ml kieliszek do whisky 'Amsterdam', szkło
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
8,49 zł
15
8,23 zł
3%
30
7,98 zł
6%
60
7,81 zł
8%
105
6,37 zł
24%
200
6,15 zł
27%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 8,49 zł 8,49 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Ciesz się swoim ulubionym whisky w stylowy sposób z kieliszkiem do whisky o pojemności 200 ml „Amsterdam”. Okrągły kształt z przezroczystego szkła sprawia, że każdy łyk staje się wyjątkowym momentem. Idealny do mocnych alkoholi i nalewek – elegancki kieliszek dla wymagających koneserów.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Turcja |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 240 ml |
| Waga | 250 g |
| Wysokość | 88 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 74 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Ciesz się swoim ulubionym whisky w stylowy sposób z kieliszkiem do whisky o pojemności 200 ml „Amsterdam”. Okrągły kształt z przezroczystego szkła sprawia, że każdy łyk staje się wyjątkowym momentem. Idealny do mocnych alkoholi i nalewek – elegancki kieliszek dla wymagających koneserów.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Turcja |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 240 ml |
| Waga | 250 g |
| Wysokość | 88 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 74 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.



