Butelki słoiki 350 ml uniwersalna butelka, szkło, gwint: PP 31,5
Numer artykułu : 100018640
350 ml uniwersalna butelka, szkło, gwint: PP 31,5
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
5,86 zł
28
5,65 zł
3%
56
5,44 zł
7%
112
5,35 zł
8%
224
4,38 zł
25%
420
4,25 zł
27%
840
4,12 zł
29%
1.650
3,48 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 5,86 zł 5,86 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Butelka uniwersalna PP31.5 o pojemności 350ml charakteryzuje się szerokim otwarciem ust. Nadaje się do likierów, sosów, dresingów i innych nadzień.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 350 ml |
| Objętość - pełna granica | 365 ml |
| Waga | 230 g |
| Wysokość | 223,4 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 60 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka uniwersalna PP31.5 o pojemności 350ml charakteryzuje się szerokim otwarciem ust. Nadaje się do likierów, sosów, dresingów i innych nadzień.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 350 ml |
| Objętość - pełna granica | 365 ml |
| Waga | 230 g |
| Wysokość | 223,4 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 60 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.




