Butelki słoiki 500 ml butelka szklana aptekarza 'Jimmy', sześciokątna, brązowa, wylot: korek
Numer artykułu : 100038680
500 ml butelka szklana aptekarza 'Jimmy', sześciokątna, brązowa, wylot: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
11,73 zł
50
10,70 zł
8%
100
9,20 zł
21%
250
8,90 zł
24%
562
8,43 zł
28%
1.125
8,17 zł
30%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 11,73 zł 11,73 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Wysokiej jakości sześciokątna brązowa butelka aptekarska. W tej butelce swoje miejsce znajdą różne likiery i sznapsy.
| Forma - obszar podstawowy | Sześciokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 516 ml |
| Szerokość | 75,8 mm |
| Waga | 450 g |
| Wysokość | 180 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Wysokiej jakości sześciokątna brązowa butelka aptekarska. W tej butelce swoje miejsce znajdą różne likiery i sznapsy.
| Forma - obszar podstawowy | Sześciokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 516 ml |
| Szerokość | 75,8 mm |
| Waga | 450 g |
| Wysokość | 180 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Pokrywki muszą być zamawiane osobno. Proszę upewnić się, że zostały dodane do koszyka.




