Butelki

Potrzebują Państwo butelek? U nas znajdą Państwo ogromny wybór butelek szklanych o pojemności od 5 ml do 54 litrów, przeznaczonych do likierów, alkoholi, wina, piwa, octu, oleju, leków, balonów do wina oraz innych zastosowań. Oferujemy również różne akcesoria, takie jak drewniane korki, nakrętki aluminiowe, zamknięcia typu twist-off, etykiety, kapturki termokurczliwe w kilku kolorach oraz inne dodatki. Ceny obejmują zawsze odpowiednie zamknięcie i podawane są z podatkiem VAT. Oferujemy sprzedaż zarówno prywatną, jak i komercyjną, również w minimalnych ilościach zamówień! Wysyłka jest bardzo szybka!

Szukają Państwo butelek? Na Butelki-Sloiki.pl znajdą Państwo szeroką gamę butelek o różnych kształtach, pojemnościach i kolorach!

Niemiecka Firma Flaschenland GmbH stająca za sklepem internetowym Butelki-Sloiki.pl oferuje Państwu bardzo duży wybór butelek. Tutaj kupią Państwo butelki wykonane ze szkła, tworzywa sztucznego lub kamionki. Zarówno osoby prywatne, firmy jak i instytucje są u nas mile widzianymi klientami i napewno znajdą w naszym szerokim asortymencie odpowiednią dla siebie ofertę. Oferujemy Państwu możliwość zamówienia od 1 ilości, a także zakupu dużych ilości.

20 ml, 40 ml, 50 ml i 60 ml miniaturowe butelki

Małe i wyjątkowe: Nasze małe butelki nadają się szczególnie jako pamiątka lub małe podziękowanie, ponieważ są bardzo dekoracyjne. Również doskonale nadadzą się do degustacji whisky i rumu.

100 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 330 ml i 350 ml butelki

Te rozmiary butelek występują w wielu formach. Do klasycznych butelek należą butelki kwadratowe, okrągłe, owalne i wydłużone. Jeśli chcieliby Państwo czegoś bardziej niezwykłego, nasze szklane butelki są również dostępne w różnych motywach:  A może butelka w kształcie serca na Dzień Matki? Można również użyć butelek do pysznych likierów i alkoholi. Przechowywanie octu i oleju również przyciąga wzrok dzięki naszym zielonym szklanym butelkom! 

500 ml, 700 ml, 1000 ml butelki

Czy tym razem trzeba polać trochę więcej? W powyższych szklanych butelkach jest mnóstwo miejsca do przechowywania zapasu Państwa ulubionych trunków lub na ugaszenie pragnienia gości na imprezach urodzinowych i weselach. W naszej ofercie znajdą Państwo także butelki na mleko oraz szklane karafki. Typowe butelki o tej pojemności to również popularne butelki kamionkowe, które zapewniają wysoką ochronę przed światłem, efekt chłodzenia i odporność na kwasy.

Szukają Państwo butelek do konkretnego zastosowania lub na specjalną okazję? 

Mamy idealne butelki na wino, piwo, sok, mleko, ocet, olej i nie tylko! 

Bez względu na to, jaki rodzaj płynu chcieliby Państwo przechowywać lub sprzedawać, my we Butelki-Sloiki.pl mamy odpowiedni do tego asortyment. Jeśli chcieliby Państwo przetworzyć owoce z domowego ogrodu na sok, można przechowywać je w naszych butelkach o wielu piojemnosciach. Do napojów alkoholowych oferujemy ozdobne butelki na nalewki, butelki na wino, piwo i wiele, wiele innych. Po rodzinnej wycieczce na wieś świeże mleko można zabrać do domu w naszych specjalnych butelkach na mleko. Nasze butelki apteczne są również wszechstronne i szczególnie dekoracyjne. Szukają Państwo pięknej butelki do picia? Tutaj również mamy duży wybór produktów.

Butelki według tematu: U nas znajdą Państwo inspirację na Boże Narodzenie lub wesele.

Chcieliby Państwo podarować wyjątkowy prezent na Boże Narodzenie, wesele lub Halloween? Niektóre butelki w naszym sklepie sprawdzą się idealnie na prezenty dla najbliższych. Czy może być coś bardziej urokliwego niż domowy trunek w malutkich buteleczkach w ramach prezentu dla gości weselnych?
Jeśli chcieliby Państwo, aby prezent był jeszcze bardziej osobisty, można u nas również zamówić butelki z indywidualnym nadrukiem.

Butelki specjalne: Butelka matowa, butelka na lekarstwa i butelka z pipetą.  

Butelki w specjalnych kolorach i kształtach. 

Oprócz klasycznych szklanych butelek z przezroczystego i zielonego szkła, w Butelki-Słoiki.pl znajdą Państwo również to, czego szukają w dziale butelek specjalnych. Szczególnie eleganckie są butelki matowe w kolorze białym i czarnym. Oferujemy również szkło czarne. Jeśli szukają Państwo butelek na lekarstwa do użytku prywatnego lub aptecznego, powinniście zamówić u nas. Kolejną specjalną butelką w naszym asortymencie jest butelka z pipetą, która składa się z brązowego lub niebieskiego szkła oraz łącznika do pipet.

Akcesoria do butelek: Odpowiednie korki, zakrętki lub dozowniki do alkoholu!

Butelki z różnymi zakrętkami.

U nas każda butelka znajdzie odpowiednią nakrętkę! Czy sami zrobiliście wino? U nas znajdą Państwo korki i kapsle termokurczliwe, które odpowiednio zapieczętują pyszny napój. Ważne informacje na temat naszych produktow można znaleźć w tabelach opisu artykułu. Z łatwością zamówją Państwo również akcesoria takie jak nalewaki czy dozowniki.