Butelki

Potrzebują Państwo butelek? Na Butelki-Sloiki.pl są Państwo pod dobrym adresem, gdyż znajdą tu Państwo bogaty asortyment szklanych butelek: Butelki do likieru, Butelki do wina, butelki do wódki, butelki do piwa, butelki do soku, butelki do syropów, butelki do octu, butelki na olej, butelki bordeaux a także oraz wiele innych rodzajów butelek.
Ceny na Butelki-Sloiki.pl obejmują zawsze pasujące zamknięcie i podawane są z podatkiem VAT. Nasza oferta skierowania jest  zarówno do klientów prywatnych jak i firm a także do instytucji. Nie mamy minimalnych ilości zamówień, oferujemy ekspresową dostawę.

Szukają Państwo butelek? Na Butelki-Sloiki.pl znajdą Państwo szeroką gamę butelek o różnych kształtach, pojemnościach i kolorach!

Niemiecka Firma Flaschenland GmbH stająca za sklepem internetowym Butelki-Sloiki.pl oferuje Państwu bardzo duży wybór butelek. Tutaj kupią Państwo butelki wykonane ze szkła, tworzywa sztucznego lub kamionki. Zarówno osoby prywatne, firmy, jaki i instytucje są u nas mile widzianymi klientami i na pewno znajdą w naszym szerokim i wyjątkowo głębokim asortymencie odpowiednią dla siebie ofertę.
Zgodnie z naszą filozofią przyjmujemy zamówienia na dowolne ilości butelek. Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych Butelki-Sloiki.pl realizuje zamówienia na butelki już od jednej sztuki. Można więc u nas bez problemu zamówić pojedynczą, nietypową butelkę do napełnienia własnej roboty likierem lub winem czy też wyszukaną, stylową butelkę na ekskluzywny, wysokoprocentowy trunek. Oprócz zamówień detalicznych realizujemy także duże zamówienia hurtowe. Udzielane przez nas rabaty są bardzo przejrzyste, gdyż figurują bezpośrednio na naszej stronie internetowej i bazują wyłącznie na ilości sztuk zamawianego produktu. Proszę pamiętać, że odpowiednie zamknięcia do butelek są na Butelki-Sloiki.pl z reguły wliczone cenę, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić u nas nowe kapsle, korki i zakrętki.

20 ml, 40 ml, 50 ml i 60 ml miniaturowe butelki

Małe i z charakterem: Obojętne, czy zamykane na korek, czy na sprężynę – miniaturowe buteleczki są niezwykle pożądane wśród kolekcjonerów, idealne do sprzedaży miniaturek ekskluzywnych alkoholi, doskonale nadają się jako drobne upominki, są chętnie kupowane jako pamiątki przez turystów oraz używane na próbki smakowe.

100 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 330 ml i 350 ml butelki

Butelki w wyżej wymienionych pojemnościach są dostępne w wielu różnych kształtach, np. ludzi, zwierząt, roślin, budynków, pojazdów i symboli, co po części tłumaczy, dlaczego kolorowe likiery i domowej roboty nalewki tak często znajdują w nich swoje miejsce. Natomiast jeśli chodzi o warianty klasyczne, to są one nie tylko popularne do alkoholi, ale również doceniane jako dozowniki do wysokiej jakości octu i oliwy, szczególnie gdy są wyposażone w praktyczne nalewaki. W powyższych pojemnościach znajdą Państwo również butelki z nadrukowanymi motywami, m.in. butelki z motywami świątecznymi i wielkanocnymi oraz butelki z nowoczesnymi motywami z naszej bestsellerowej serii "Cool Goat".

500 ml, 700 ml, 1000 ml butelki

Czy tym razem trzeba polać trochę więcej? W powyższych szklanych butelkach jest mnóstwo miejsca do przechowywania zapasu Państwa ulubionych trunków lub na ugaszenie pragnienia gości na imprezach urodzinowych i weselach. W naszej ofercie znajdą Państwo także butelki na mleko, szklane karafki oraz butelki kamionkowe, które świetnie chronią zawartość przed promieniami słonecznymi, charakteryzują się długim efektem chłodzenia i są kwasoodporne.

Gdzie są produkowane butelki oferowane na Butelki-Sloiki.pl?

Zgodnie z naszym motto "Made in Europe" sprzedawane przez nas butelki pochodzą z renomowanych, wyłącznie europejskich hut szkła i od producentów opakowań tworzyw sztucznych. Nie jest tajemnicą, że butelki, słoiki i inne opakowania kupujemy w ogromnych ilościach hurtowych i efektywnie zarządzamy naszymi magazynami oraz procesami logistycznymi, co przekładamy na niskie ceny dla naszych klientów. Produkcja butelek ze szkła wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi, dlatego współpracujemy z hurtowniami i większymi odbiorcami. Niemniej jednak należy wspomnieć, że zlecamy hutom szkła produkcję samodzielnie zaprojektowanych przez nas butelek o różnych ciekawych kształtach.

Akcesoria do butelek – jaki korek pasuje?

Potrzebują Państwo nowych korków lub innych zamknięć do butelek z naszego asortymentu? W tej kategorii znajdą Państwo dodatkowe akcesoria do butelek, takie jak np. etykiety na butelki, lejki, nalewaki, korki, kapsle, zakrętki do butelek i kapturki termokurczliwe na butelki. Te ostatnie służą jako zamknięcia gwarantujące oryginalność zawartości i umożliwiają łatwe stwierdzenie czy butelka była otwarta, zanim trafiła do klienta końcowego. Kapturki termokurczliwe są łatwe do założenia poprzez obkurczenie wokół szyjki butelki za pomocą pistoletu na gorące powietrze lub nawet suszarki do włosów. Kapturki termokurczliwe są również świetną dekoracją na butelki, która tanim kosztem sprawi, że nabiorą one profesjonalnego wyglądu.
Informacje na temat pasujących zamknięć do butelek oraz odpowiedniego rozmiaru kapturka termokurczliwego znajdą Państwo w okienkach z właściwościami produktu lub w jego opisie.