Butelki sortowane tematycznie

Tutaj znajdą Państwo wiele ciekawych butelek posortowanych tematycznie: Butelki na urodziny, butelki na Święta Bożego Narodzenia, butelki jako upominki dla gości weselnych, butelki z nadrukiem oraz wiele innych butelek na każdą okazję!

Na Butelki-Sloiki.pl mogą Państwo zamówić butelki na każdy temat!

Oferujemy duży wybór tematycznych butelek i pojemników na każdą okazję.

 

Wiosna i Wielkanoc - Prezent wielkanocny dla bliskich

Jeśli lubią Państwo dawać prezenty, które sami wykonaliście, to idealnie Państwo trafiliście. W naszym sklepie internetowym można znaleźć odpowiednie słoiki lub butelki dzięki którym można pięknie zaprezentować swój prezent.

 

Jesień i zima – Idealny wybór na każdą uroczystość!

Winobranie

Oferujemy odpowiedni sprzęt dla winiarzy hobbystów, a także dużych winnic. Można zamówić u nas piękne butelki wina. Dodatkowo oferujemy Państwu kapturki termokurczliwe w wielu kolorach. W zależności od potrzeb można następnie ozdobić swoje wino ozdobnymi etykietami z naszego asortymentu i przechowywać je w drewnianych skrzynkach na wino. 

Halloween

Pod koniec października wiele dzieci czeka na Halloween. Dlatego że biegają od drzwi do drzwi i zbierają pyszne słodycze. Można dodać upiorny wystrój do swojego domu za pomocą naszych tematycznych butelek. U nas znajdą Państwo butelki w kształcie  czaszki lub czarownicy.

Boże Narodzenie

Czy szukają Państwo odpowiedniego prezentu na Boże Narodzenie? Zapraszamy do zakupu butelek z motywem w świątecznym stylu z Butelki-Sloiki.pl. Niezależnie od tego, czy chodzi o choinkę, piernikowego ludzika, Świętego Mikołaja czy elfy, można zamówić u nas wszystkie butelki z tymi motywami.

Sylwester

Po Bożym Narodzeniu kolejna uroczystość jest tuż za rogiem. Nowy Rok! Na przełomie roku fajnie jest wznosić tosty butelkami w stylu świni lub koniczyny. Więc maja Państwo pewność, że Nowy Rok rozpocznie się dobrze!

 

Miłość i ślub

Najpiękniejszy dzień życia tuż za rogiem! Mogą Państwo nadać swojej uroczystości romantyczny charakter i dużo miłości dzięki butelkom w kształcie serca z Butelki-Sloiki.pl. Posiadamy również ozdobne, drukowane butelki na wesela złote i srebrne.

 

Butelki z nadrukiem

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych i nietypowych butelek, koniecznie polecamy odwiedzić naszą kategorię „Butelki z nadrukiem”. Szczególnie popularne wśród naszych klientów są butelki matowe, ponieważ wyróżnia je elegancki wygląd. Tutaj można wybierać między czernią a bielą. Inne motywy nadrukowane na naszych butelkach to mapy, znaki zodiaku albo gratulacje urodzinowe i ślubne.

 

Nasze najciekawsze butelki

W kategorii “Nasze najciekawsze butelki” znajdą Państwo butelki sprzedawane wyłącznie u nas na Butelki-Sloiki.pl. Te produkty nadają się szczególnie na ekskluzywne prezenty. Niech pozwolą Państwo zainspirować się wyrafinowanymi butelkami aptecznymi, designerskimi butelkami i butelkami z motywami.