Butelki specjalne

Tutaj znajdą Państwo specjalne butelki do różnych zastosowań - butelki na lekarstwa, butelki z pipetą, butelki aluminiowe, karafki oraz butelki dmuchane o pojemności od 5 ml do 1500 ml. Nasze butelki na lekarstwa mogą być doskonałym rozwiązaniem dla lekarzy medycyny alternatywnej, aptek lub gabinetów kosmetycznych.

Tanie butelki specjalne w naszym sklepie internetowym Butelki-Sloiki.pl

Szukają Państwo butelek na konkretną potrzebę lub na specjalną okazję? W naszej kategorii butelek specjalnych oferujemy szeroką gamę różnych butelek:

 

✔ Odpowiednie opakowanie o specjalnym wyglądzie na ulubiony napój, ulubiony alkohol, dobre wino, wysokiej jakości oleje lub octy 

✔ Oryginalne prezenty i pamiątki 

✔ Butelki do celów farmaceutycznych i kosmetycznych 

✔ Butelki na leki z różnymi zamknięciami 

✔ Butelki szklane o pojemności od 5ml do 1,1l 

✔ Karafki na wodę, wino albo soki 

 

Mogą Państwo zamówić nasze specjalne butelki online już od jednej sztuki. Przy większych zamówieniach oferujemy również atrakcyjne ceny stopniowane dla naszych klientów prywatnych i biznesowych!

 

Matowe butelki

Przysmaki takie jak ocet, olej, likiery, syropy czy alkohole zasługują na szczególne miejsce. Dzięki naszym ekskluzywnym matowym butelkom znajdą Państwo odpowiednie miejsce na stylową prezentację swoich przysmaków. 

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu butelki szklane w matowym wyglądzie. Zawartość butelki mieni się przez matowe szkło i wygląda wyjątkowo dobrze. 

Nasze szklane butelki o matowym czarnym wyglądzie są bardzo dobre jeśli chcą Państwo chronić zawartość butelki przed działaniem światła. Dzięki tym butelkom można w oryginalny sposób zaprezentować swoje przysmaki. 

 

Butelki z czarnego szkła

Oferujemy Państwu szlachetne butelki wykonane z czarnego szkła. Te szklane butelki nadają się szczególnie do napełniania wysokiej jakości win, wódek, likierów, octów, olejów, olejków aromatycznych lub ekstraktów. 

Nasze butelki z czarnego szkła są barwione w całości. Oznacza to, że kolor nie jest nakładany zewnętrznie. Z tego powodu kolor butelki jest odporny na zarysowania, co sprawia, że butelki szklane są bardzo wysokiej jakości. 

Butelka z czarnego szkła oprócz eleganckiego wyglądu ma również inne zalety. Dzięki materiałowi zawartość butelki jest szczególnie dobrze i długo chroniona. Szkło silnie blokuje światło, ponieważ pochłania 99% promieni UV. 

 

Butelki na lekarstwa

Szeroka gama butelek na lekarstwa dla Państwa potrzeb -  Niezależnie od tego, czy szukają Państwo butelek do użytku komercyjnego lub prywatnego, np. do celów farmaceutycznych lub kosmetycznych, u nas znajdą Państwo napewno odpowiednią butelkę na olejki aromatyczne lub kosmetyki naturalne. 

W naszej ofercie można znaleźć butelki szklane oraz butelki PET (plastikowe) w kolorach niebieskim, brązowym i przezroczystym. Polecamy nasze brązowe i niebieskie butelki, jeśli chcą Państwo przechowywać zawartość butelki w sposób chroniący przed światłem. 

W tej kategorii przedstawiamy Państwu również nasze butelki z pipetą. Ten rodzaj butelek nadaje się szczególnie do dokładnego dozowania.

 

Butelki aluminiowe

U nas znajdą Państwo butelki aluminiowe z atestem UN. Każda butelka posiada wewnętrzną ochronę. Nasze butelki aluminiowe są dostarczane z zamknięciem DIN które zabezpiecza przed manipulacją. 

Butelki dostępne są w rozmiarach 50ml, 125ml, 275ml 625ml i 1100ml. 

 

Karafki i dekantery

Szukają Państwo pięknej dekoracyjnej alternatywy dla butelkowania wina, wody czy soku? 

W takim razie jesteście Panstwo we właściwym miejscu na Butelki-Sloiki.pl! 

W tej kategorii znajdą Państwo szklane butelki, które idealnie nadają się do stylowego serwowania. Między innymi karafki i butelki tradycyjnej włoskiej firmy Luigi Bormioli. Luigi Bormioli słynie z wysokiej jakości szkła i eleganckiego wzornictwa swoich produktów. 

Butelki na soki tradycyjnej niemieckiej marki WECK można również znaleźć w naszym sklepie internetowym. Butelki te charakteryzują się specjalnym kształtem i specjalną technologią zamykania.