Butelki szklane

U nas znajdą Państwo zarówno szeroki jak i głęboki asortyment szklanych butelek. Na Butelki-Sloiki.pl ceny butelek obejmują zawsze pasujące zamknięcie oraz podatek VAT.
Oferujemy m.in.: Butelki do likieru, wina, piwa i innych alkoholi a także butelki do octu, soku oraz butelki na olej. Wszystko to po atrakcyjnie niskich cenach, z szybką dostawą prosto z naszego magazynu, bez minimalnych zamówień.

Szklane butelki kupisz tanio na Butelki-Sloiki.pl

Szukasz pustych, szklanych butelek? Tutaj na Butelki-Sloiki.pl znajdziesz je w bardzo atrakcyjnych cenach!

Butelki-Sloiki.pl oferuje ogromny wybór pustych, szklanych butelek o różnych formach, kolorach i pojemnościach; zaczynając od 20 ml miniaturowych butelek oraz małych 40 ml, 50 ml i 60 ml buteleczek na np. próbki smakowe poprzez 100 ml butelki szklane, 200 ml butelki szklane, 250 ml butelki szklane, 300 ml butelki szklane, 330 ml butelki szklane, 350 ml butelki szklane, 500 ml butelki szklane, 650 ml butelki szklane, 660 ml butelki szklane, 700 ml butelki szklane, 750 ml butelki szklane, 1000 ml butelki szklane, 1500 ml butelki szklane po wielolitrowe butelki i butle szklane oraz gąsiory.

W naszym sklepie internetowym Butelki-Sloiki.pl sprzedajemy puste butelki do napełnienia, można u nas zamówić zarówno pojedyncze sztuki, cale palety jak i zakontraktować regularne dostawy hurtowych ilości szklanych butelek. Zarówno klienci prywatni, firmowi, instytucjonalni, jak również klienci reprezentujący kluby i stowarzyszenia znajdą u nas odpowiednia ofertę opierająca się na stałych, niskich cenach zależnych wyłącznie od wielkości zamówienia.

Kolory szklanych butelek

Spektrum barw szklanych butelek rozciąga się od jasnej zieleni poprzez antyczną zieleń i niebieski po ciemny brąz. Zaletą butelek wykonanych z ciemnego szkła jest ich wysoka nieprzezroczystość i związany z nią stopień ochrony przed promieniami UV. Ponadto dostępne są również butelki wykonane z przezroczystego szkła, które są bardzo popularne do napojów wysokoprocentowych i sprawiają, że zarówno ajerkoniaki jak i likiery się będą zachęcająco prezentowały.

Pochodzenie naszych szklanych butelek

Butelki-Sloiki.pl współpracuje wyłącznie z renomowanymi europejskimi producentami szkła, za którego jakość odpowiadają fabryki głownie w Niemczech i we Włoszech. Zaopatrujemy się w popularne modele butelek w hutach szkła, a ponadto zlecamy produkcję naszych własnych modeli butelek, które dostępne są wyłącznie na Butelki-Sloiki.pl.

Korki, zakrętki, kapturki termokurczliwe i inne akcesoria

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także odpowiednie dodatki i akcesoria do butelek. Oferowane przez Butelki-Sloiki.pl szklane butelki dostarczane są wraz z pasującym zamknięciem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić u nas kapsle, zamknięcia koronowe, korki spiczaste, korki z drewnianym uchwytem, zakrętki, zamknięcia patentowe lub pałąkowe oraz pasujące kapturki termokurczliwe.

Zalety szklanych butelek

Szkło składa się głównie z piasku kwarcowego, związków sody i wapna, które występują w naturze w dużych ilościach. Surowce te topi się w temperaturze około 1600 °C, a następnie, ze stopionej masy szklarskiej formuje się butelki o różnych kształtach. Butelki wykonane ze szkła są bezsmakowe, bezwonne, gazoszczelne, nie wchodzą w reakcję z zawartością, mogą być wygotowane oraz poddane sterylizacji. Szklane butelki są także ekologicznym opakowaniem wielokrotnego użytku na wszelkiego rodzaju napoje.

W 100 % nadające się do recyklingu

Szklane butelki można wprowadzić ponownie do cyklu recyklingu. Szkło odpadowe jest dodawane do masy szklarskiej przez co zmniejsza się temperatura topnienia przy jego produkcji, co w efekcie redukuje koszt wytworzenia energii przyczynia się do ochrony środowiska. Prosimy wrzucać szklane butelki do odpowiednich pojemników przeznaczonych do zbiórki selektywnej.

Do naszych klientów zaliczają się zarówno klienci indywidualni jak i również firmowi, m.in. browary, działkowicze, gospodarstwa rolne, hotele, restauracje, winnice, firmy organizujące wesela i rozlewnie poszukujące pięknych, charakteryzujących się wysoką jakością i trwałością butelek – w naszym asortymencie mamy butelki dla każdego i na każdą okazje!

Potrzebują Państwo pomocy? Najlepiej skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego. Chętnie służymy Państwu pomocą!
Życzymy miłych zakupów w naszym sklepie internetowym, Wasz zespól z Butelki-Sloiki.pl!