Butelki szklane

Na Butelki-Sloiki.pl oferujemy ogromny wybór szklanych butelek do użytku prywatnego i komercyjnego. Wszystkie ceny butelek zawierają zamknięcie i podatek VAT. W naszej ofercie znajdują się butelki do likierów, alkoholi, wina, piwa, octu, oleju, gąsiory i wiele innych rodzajów butelek o pojemności od 20 ml do 54 litrów. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę, bez minimalnej ilości zamówienia!

Szklane butelki tanio na Butelki-Sloiki.pl

 

Szukają Państwo szklanych butelek? U nas znajdą je Państwo w bardzo atrakcyjnych cenach!

Butelki-Sloiki.pl oferuje ogromny wybór szklanych butelek o różnych formach, kolorach i pojemnościach; zaczynając od 20 ml miniaturowych butelek oraz małych 40 ml, 50 ml i 60 ml buteleczek na np. próbki smakowe ale i butelki o pojemnościach 100 ml, 200 ml, 250 ml, 350 ml, 500 ml i 700 ml. Mamy również wybór butelek litrowych i butelek o jeszcze większych pojemnościach.

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy butelki szklane do napełniania. Butelki można u nas kupić w małych ilościach. Oferujemy jednak również możliwość zamówienia całych palet. Klienci indywidualni i klienci komercyjni znajdą odpowiednią ofertę ze stopniowanymi cenami na odpowiedni artykuł. 

 

Kolory szkła

Spektrum kolorów waha się od przezroczystego szkła, antycznej zieleni, bursztynowego szkła, jasnej zieleni do niebieskiego szkła. Najpopularniejszymi butelkami są butelki z przezroczystego szkła, które się nadają bardzo dobrze do napojów wysokoprocentowych i sprawiają, że zarówno ajerkoniaki jak i likiery będą się zachęcająco prezentowały. Zaletą butelek wykonanych z ciemnego szkła jest ich wysoka nieprzezroczystość i związane z tym zabezpieczenie przed promieniami UV.

 

Pochodzenie naszych szklanych butelek

Butelki-Sloiki.pl współpracuje ze renomowanymi niemieckimi i europejskimi producentami szkła. Pozyskujemy popularne modele butelek z asortymentu hut szkła, a także wykonujemy tam własne produkcje. Te modele butelek znajdą Państwo wyłącznie u nas na Butelki-Sloiki.pl

 

Korki, zakrętki, kapturki termokurczliwe i inne akcesoria

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także odpowiednie dodatki i akcesoria do butelek. Oferowane przez nas butelki dostarczane są wraz z pasującym zamknięciem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić u nas dodatkowe kapsle, zamknięcia koronowe, korki spiczaste, korki z drewnianym uchwytem, zakrętki, zamknięcia patentowe lub pałąkowe oraz pasujące kapturki termokurczliwe.

 

Zalety szklanych butelek

Szkło składa się głównie z piasku kwarcowego, sody i wapna, które występują w naturze w dużych ilościach. Surowce te topi się w temperaturze około 1600 °C, a następnie, ze stopionej masy formuje się butelki o różnych kształtach. Butelki szklane są bezsmakowe, gazoszczelne i bezwonne i nie wchodzą w interakcje z ich zawartością. Szklane butelki są także ekologicznym opakowaniem i nadają się dla wielokrotnego użytku.

 

W 100 % nadające się do recyklingu

Szklane butelki można wprowadzić ponownie do cyklu recyklingu. Szkło odpadowe jest dodawane do masy szklarskiej przez co zmniejsza się temperatura topnienia przy jego produkcji, co w efekcie redukuje koszt wytworzenia energii. Ten proces chroni środowisko. Prosimy wrzucać szklane butelki do odpowiednich pojemników przeznaczonych do zbiórki selektywnej.

Do naszych klientów zaliczają się zarówno klienci indywidualni jak i również firmowi. Należą do nich na przykład browary, działkowicze, gospodarstwa rolne, hotele, restauracje, winnice, firmy organizujące wesela i rozlewnie poszukujące pięknych, charakteryzujących się wysoką jakością i trwałością butelek – w naszym asortymencie mamy butelki dla każdego i na każdą okazje!

 

Potrzebują Państwo pomocy? Najlepiej skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila pod mail@butelki-sloiki.pl lub formularza kontaktowego. Chętnie służymy Państwu pomocą!


Nasz zespól życzy miłych zakupów!