Westmark Dysza do nalewania Jet, plastik PE, przezroczysty
Numer artykułu : 100018500
Dysza do nalewania Jet, plastik PE, przezroczysty
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
5,30 zł
10
5,13 zł
3%
20
4,92 zł
7%
50
4,84 zł
8%
100
4,71 zł
11%
200
4,62 zł
12%
Nic nie zostało wybrane
Przezroczysty wylewka do butelek 'Pour' z miękkiego plastiku do dozowania likierów i napojów spirytusowych.
Odpowiedni do szyjki butelek o średnicy od 17,5 do 21,5 mm.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | PE |
| Waga | 9 g |
| Wysokość | 65 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 31 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Przezroczysty wylewka do butelek 'Pour' z miękkiego plastiku do dozowania likierów i napojów spirytusowych.
Odpowiedni do szyjki butelek o średnicy od 17,5 do 21,5 mm.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | PE |
| Waga | 9 g |
| Wysokość | 65 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 31 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.










