Podkładka materiałowa 12x12, kwadratowa, tekstylna, petrol, gwint: TO38-TO53
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika
Podkładka materiałowa 12x12, kwadratowa, tekstylna, petrol, gwint: TO38-TO53 wybór
Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
7%
50
8%
100
10%
200
25%
500
27%
1.000
29%
Szerokość: 120
Kolor: Petrol
Nic nie zostało wybrane
Twoje oszczędności*:  %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Forma - obszar podstawowy Kwadratowy
Kraj produkcji Niemcy
Materiał Bawełna (100%)
Szerokość 120 mm
Waga 1 g
Wysokość 0,1 mm
Kolor Petrol
Producent Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
Oceny 0 z 0
Średnia ocena 0 z 5 gwiazdek
Wprowadź ocenę!
Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.
Kraj produkcji Niemcy
Materiał Bawełna (100%)
Szerokość 120 mm
Waga 1 g
Wysokość 0,1 mm
Oceny 0 z 0
Średnia ocena 0 z 5 gwiazdek
Wprowadź ocenę!
Podobne produkty
Ilość
Cena za sztukę
Ilość
Cena za sztukę
1
Średnia ocena 5 z 5 gwiazdek
Etykieta cynowa „Jogger”, kwadratowa, metalowa, srebrna
50 ml butelka szklana 'Proba', szyjka: PP 1850 ml butelka szklana 'Proba', szyjka: PP 18
500 ml butelka PET „Milk and Juice Carré”, kwadratowa, plastikowa, szyjka: 38 mm500 ml butelka PET „Milk and Juice Carré”, kwadratowa, plastikowa, szyjka: 38 mm
Średnia ocena 5 z 5 gwiazdek
Kapsle 26 mm, metal, złoteKapsle 26 mm, metal, złote