Pasabahce Szklanka do picia 300 ml „Casablanca”, szkło
Numer artykułu : 100003800
Szklanka do picia 300 ml „Casablanca”, szkło
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
12,65 zł
10
12,22 zł
3%
20
11,93 zł
5%
50
11,63 zł
8%
100
9,46 zł
25%
200
9,13 zł
27%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 12,65 zł 12,65 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Szklanka picia 300 ml Casablanca (Rastal) może być używana do koktajli, długich napojów i napojów bezalkoholowych. Bez wypełnienia /kalibracji. Zmywarka -SAFE (pod parametrami producenta).
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Turcja |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 300 ml |
| Objętość - pełna granica | 355 ml |
| Waga | 350 g |
| Wysokość | 122 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 83 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Szklanka picia 300 ml Casablanca (Rastal) może być używana do koktajli, długich napojów i napojów bezalkoholowych. Bez wypełnienia /kalibracji. Zmywarka -SAFE (pod parametrami producenta).
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Turcja |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 300 ml |
| Objętość - pełna granica | 355 ml |
| Waga | 350 g |
| Wysokość | 122 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 83 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.


