Butelki słoiki 330 ml uniwersalna butelka w kształcie marchewki, szkło, gwint: PP 28
Numer artykułu : 100021150
330 ml uniwersalna butelka w kształcie marchewki, szkło, gwint: PP 28
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
4,29 zł
24
4,20 zł
2%
72
4,03 zł
6%
120
3,99 zł
6%
216
3,23 zł
24%
360
3,10 zł
27%
720
3,01 zł
29%
1.436
2,59 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 4,29 zł 4,29 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
330 ml czystej butelki uniwersalnej jest idealna do soku, likieru i syropu. Butelka i zamknięcie są odpowiednie do gorącego wydzielania i gotowania.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 330 ml |
| Objętość - pełna granica | 350 ml |
| Waga | 181 , 210 g |
| Wysokość | 201 , 216 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 60,1 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
330 ml czystej butelki uniwersalnej jest idealna do soku, likieru i syropu. Butelka i zamknięcie są odpowiednie do gorącego wydzielania i gotowania.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 330 ml |
| Objętość - pełna granica | 350 ml |
| Waga | 181 , 210 g |
| Wysokość | 201 , 216 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 60,1 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























