Butelki słoiki 500 ml butelka szklana „Dublin”, kwadratowa, otwór: korek
Numer artykułu : 100028180
500 ml butelka szklana „Dublin”, kwadratowa, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
20,84 zł
10
20,28 zł
2%
20
19,82 zł
4%
50
19,39 zł
6%
100
17,14 zł
17%
200
16,63 zł
20%
600
16,08 zł
22%
1.200
15,62 zł
25%
Nic nie zostało wybrane
Butelka o masie 500 ml „Dublin” jest odpowiednia dla likierów, pożarów i duchów. Piękna butelka w atrakcyjnej cenie. Dostępne również w 350 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 557 ml |
| Szerokość | 94 mm |
| Waga | 750 g |
| Wysokość | 171 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 24–28×27 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka o masie 500 ml „Dublin” jest odpowiednia dla likierów, pożarów i duchów. Piękna butelka w atrakcyjnej cenie. Dostępne również w 350 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 557 ml |
| Szerokość | 94 mm |
| Waga | 750 g |
| Wysokość | 171 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 24–28×27 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























