Butelki słoiki 10 ml słoik, plastik SAN, biały, otwór: zakrętka na gwint

Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | SAN |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 10 ml |
| Waga | 12 g |
| Wysokość | 28 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 42,7 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | SAN |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 10 ml |
| Waga | 12 g |
| Wysokość | 28 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 42,7 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się

10 ml słoiczek – kompaktowy, higieniczny i wszechstronny w użyciu
Seria produktów "SAN-Dose" od Flaschenland obejmuje wysokiej jakości 10 ml słoiczki wykonane z białego tworzywa SAN, które wyróżniają się solidną i funkcjonalną konstrukcją. Główną cechą tych pojemników jest praktyczne zamknięcie na gwint, które zapewnia bezpieczne i higieniczne przechowywanie. Słoiczki wykonane są z odpornego na zimno, promieniowanie UV i nadającego się do mycia w zmywarce tworzywa SAN, co gwarantuje długą żywotność i optymalne bezpieczeństwo produktu. Pojemność 10 ml i okrągły kształt oferują idealne wymiary do przechowywania kremów i produktów kosmetycznych. Biały kolor nadaje pojemnikom czysty, profesjonalny wygląd oraz chroni zawartość przed uszkodzeniami spowodowanymi światłem. Te plastikowe pojemniki są wszechstronnie zastosowalne.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















