Butelki słoiki 100 ml butelka szklana „Roma”, kwadratowa, szyjka: korek
Numer artykułu : 100012860
100 ml butelka szklana „Roma”, kwadratowa, szyjka: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
10,32 zł
20
10,07 zł
2%
60
9,77 zł
5%
120
9,47 zł
8%
300
7,77 zł
24%
540
7,52 zł
27%
1.080
7,18 zł
30%
2.080
6,24 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 10,32 zł 10,32 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Square Designer Butelka z „Bella Italia
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 100 ml |
| Objętość - pełna granica | 105 ml |
| Szerokość | 36,8 mm |
| Waga | 250 g |
| Wysokość | 225 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 9–12×22 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Square Designer Butelka z „Bella Italia
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 100 ml |
| Objętość - pełna granica | 105 ml |
| Szerokość | 36,8 mm |
| Waga | 250 g |
| Wysokość | 225 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 9–12×22 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























