Butelki słoiki 1.000 ml uniwersalna butelka, szkło, gwint: PP 28
Numer artykułu : 100035370
1.000 ml uniwersalna butelka, szkło, gwint: PP 28
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
8,18 zł
10
7,97 zł
2%
20
7,72 zł
5%
50
7,51 zł
8%
100
6,15 zł
24%
200
5,94 zł
27%
352
5,77 zł
29%
704
4,92 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 8,18 zł 8,18 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Uniwersalna butelka 1000 ml MCA jest wszechstronna - i to w niewielkiej cenie. Nadaje się do soku, likieru, syropu, lemoniady, napojów bezalkoholowych, duchów itp.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 1000 ml |
| Objętość - pełna granica | 1035 ml |
| Waga | 480 , 533 g |
| Wysokość | 309 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 85 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Uniwersalna butelka 1000 ml MCA jest wszechstronna - i to w niewielkiej cenie. Nadaje się do soku, likieru, syropu, lemoniady, napojów bezalkoholowych, duchów itp.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 1000 ml |
| Objętość - pełna granica | 1035 ml |
| Waga | 480 , 533 g |
| Wysokość | 309 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 85 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























