Butelki słoiki Butelka szklana 200 ml „Dama Quadrato”, kwadratowa, wylot: korek
Numer artykułu : 100019760
Butelka szklana 200 ml „Dama Quadrato”, kwadratowa, wylot: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
11,06 zł
20
10,77 zł
2%
88
10,38 zł
6%
132
10,17 zł
8%
220
8,30 zł
24%
440
8,04 zł
27%
924
7,79 zł
29%
1.820
6,64 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Przezroczysta szklana butelka 200 ml „Quadrato” stylowo przedstawia swoje przysmaki i jest idealna jako przedmiot podarunkowy. Plan podłogi dekoracyjnej butelki jest kwadratowy i odmładza w kierunku ust. Dostępne również w 40 ml i 500 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 215 ml |
| Szerokość | 47 mm |
| Waga | 350 g |
| Wysokość | 320 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Przezroczysta szklana butelka 200 ml „Quadrato” stylowo przedstawia swoje przysmaki i jest idealna jako przedmiot podarunkowy. Plan podłogi dekoracyjnej butelki jest kwadratowy i odmładza w kierunku ust. Dostępne również w 40 ml i 500 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 215 ml |
| Szerokość | 47 mm |
| Waga | 350 g |
| Wysokość | 320 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























