Butelki słoiki Butelka szklana 200 ml „Dama Triangolore”, trójkątna, otwór: korek
Numer artykułu : 100019730
Butelka szklana 200 ml „Dama Triangolore”, trójkątna, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
10,41 zł
20
10,11 zł
2%
50
9,86 zł
5%
100
9,64 zł
7%
200
7,86 zł
24%
405
7,56 zł
27%
910
7,35 zł
29%
1.820
6,29 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 10,41 zł 10,41 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
200 ml przezroczystej szklanej butelki „Triangolore” stylowo przedstawia swoje likiery i oleje o wysokiej jakości. Dzięki trójkątnemu planowi podłogi i jego szczupłemu kształtowi jest to również popularna dekoracja.
| Forma - obszar podstawowy | Trójkątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 215 ml |
| Szerokość | 62 mm |
| Waga | 350 , 357 g |
| Wysokość | 320 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
200 ml przezroczystej szklanej butelki „Triangolore” stylowo przedstawia swoje likiery i oleje o wysokiej jakości. Dzięki trójkątnemu planowi podłogi i jego szczupłemu kształtowi jest to również popularna dekoracja.
| Forma - obszar podstawowy | Trójkątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 215 ml |
| Szerokość | 62 mm |
| Waga | 350 , 357 g |
| Wysokość | 320 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























