Butelki słoiki 200 ml butelka szklana 'Florence', owalna, szyjka: korek
Numer artykułu : 100020890
200 ml butelka szklana 'Florence', owalna, szyjka: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
10,58 zł
10
10,24 zł
3%
20
9,99 zł
5%
50
9,78 zł
7%
100
8,34 zł
21%
200
8,08 zł
23%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 10,58 zł 10,58 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Butelka o fasetowanym szlifie, pochodząca z Włoch. Nasza butelka z przezroczystego szkła „Florence” o pojemności 200 ml oznacza skoncentrowaną elegancję i wdzięk.
| Forma - obszar podstawowy | Owalny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 207 ml |
| Szerokość | 41 mm |
| Waga | 350 , 358 g |
| Wysokość | 182 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka o fasetowanym szlifie, pochodząca z Włoch. Nasza butelka z przezroczystego szkła „Florence” o pojemności 200 ml oznacza skoncentrowaną elegancję i wdzięk.
| Forma - obszar podstawowy | Owalny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 207 ml |
| Szerokość | 41 mm |
| Waga | 350 , 358 g |
| Wysokość | 182 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























