Butelki słoiki 200 ml butelka szklana „Koniczynka”, otwór: korek
Numer artykułu : 100013230
200 ml butelka szklana „Koniczynka”, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
16,98 zł
20
16,93 zł
0%
50
16,04 zł
5%
100
14,82 zł
12%
345
14,27 zł
15%
690
13,72 zł
19%
1.380
10,92 zł
35%
2.760
10,88 zł
35%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 16,98 zł 16,98 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Życzymy powodzenia w naszej 200 ml szklanej butelce „Kleeblatt”! Butelka motywu jest szczególnie przydatna do prezentów i pozdrowienia noworocznego.
| Forma - obszar podstawowy | Koniczyna |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Szerokość | 35 mm |
| Waga | 340 , 349 g |
| Wysokość | 141 , 180 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 17–21×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Życzymy powodzenia w naszej 200 ml szklanej butelce „Kleeblatt”! Butelka motywu jest szczególnie przydatna do prezentów i pozdrowienia noworocznego.
| Forma - obszar podstawowy | Koniczyna |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Szerokość | 35 mm |
| Waga | 340 , 349 g |
| Wysokość | 141 , 180 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 17–21×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























