Butelki słoiki 212 ml słoik ozdobny „Beauty”, gwint: Twist-Off (TO 58)
Numer artykułu : 100007260
212 ml słoik ozdobny „Beauty”, gwint: Twist-Off (TO 58)
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
3,47 zł
30
3,34 zł
3%
60
3,26 zł
6%
105
3,22 zł
7%
210
2,62 zł
24%
405
2,54 zł
26%
855
2,41 zł
30%
2.565
2,12 zł
38%
Nic nie zostało wybrane
Eleganckie, designerskie szkło „Beauty” o pojemności 212 ml ma wszechstronne zastosowanie. Słoik idealnie nadaje się do dekoracyjnego przechowywania miodu, musztardy, dżemów itp.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Polska |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 212 ml |
| Objętość - pełna granica | 212 ml |
| Waga | 190 g |
| Wysokość | 116 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 71 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Eleganckie, designerskie szkło „Beauty” o pojemności 212 ml ma wszechstronne zastosowanie. Słoik idealnie nadaje się do dekoracyjnego przechowywania miodu, musztardy, dżemów itp.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Polska |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 212 ml |
| Objętość - pełna granica | 212 ml |
| Waga | 190 g |
| Wysokość | 116 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 71 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























