Butelki słoiki 250 ml butelka szklana Susann, otwór: Twist-Off (TO 48)
Numer artykułu : 100013980
250 ml butelka szklana Susann, otwór: Twist-Off (TO 48)
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
4,20 zł
28
4,12 zł
1%
56
3,94 zł
6%
112
3,90 zł
7%
224
3,13 zł
25%
504
3,04 zł
27%
1.008
2,96 zł
29%
1.855
2,53 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 4,20 zł 4,20 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Butelka uniwersalna 250 ml „Susann” charakteryzuje się dużą średnicą kufy. Butelka jest zatem szczególnie przydatna w przypadku koktajli, sosów, produktów mlecznych i gęstych soków.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 250 ml |
| Objętość - pełna granica | 275 ml |
| Waga | 152 g |
| Wysokość | 150 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 58,8 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka uniwersalna 250 ml „Susann” charakteryzuje się dużą średnicą kufy. Butelka jest zatem szczególnie przydatna w przypadku koktajli, sosów, produktów mlecznych i gęstych soków.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 250 ml |
| Objętość - pełna granica | 275 ml |
| Waga | 152 g |
| Wysokość | 150 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 58,8 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Pokrywki muszą być zamawiane osobno. Proszę upewnić się, że zostały dodane do koszyka.























