Butelki słoiki 250 ml szklanka do picia cydru jabłkowego
Numer artykułu : 100020270
250 ml szklanka do picia cydru jabłkowego
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
10,47 zł
15
10,13 zł
3%
30
9,88 zł
5%
60
9,67 zł
7%
105
7,93 zł
24%
200
7,67 zł
26%
Nic nie zostało wybrane
Zbudowane 250 ml szklanego wina jabłkowego z Rastal nadaje się do klasycznej porcji cydru i musi. W wzorze diamentowym wydano gładki obszar 5x4 cm dla motywów drukowanych indywidualne życzenia. Szkło jest wyposażone w linię kalibracyjną przy 250 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 250 ml |
| Objętość - pełna granica | 293 ml |
| Waga | 235 g |
| Wysokość | 126 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 74 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Zbudowane 250 ml szklanego wina jabłkowego z Rastal nadaje się do klasycznej porcji cydru i musi. W wzorze diamentowym wydano gładki obszar 5x4 cm dla motywów drukowanych indywidualne życzenia. Szkło jest wyposażone w linię kalibracyjną przy 250 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 250 ml |
| Objętość - pełna granica | 293 ml |
| Waga | 235 g |
| Wysokość | 126 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 74 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.





















