Butelki słoiki 285 ml słoik z misiem, otwór: Twist-Off (TO 58)
Numer artykułu : 100008950
285 ml słoik z misiem, otwór: Twist-Off (TO 58)
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
6,90 zł
30
6,69 zł
3%
60
6,43 zł
6%
105
6,35 zł
7%
255
5,66 zł
17%
510
4,97 zł
27%
1.000
4,80 zł
30%
Nic nie zostało wybrane
Ozdobny słoik o pojemności 285 ml w kształcie misia z zakręcanym otworem (TO 58) nadaje się do napełniania i przechowywania wielu produktów, takich jak dżem, miód, cukierki i wiele innych. Produkt można myć w zmywarce, jest odporny na zimno i ciepło oraz nadaje się do kuchenki mikrofalowej i piekarnika.
| Forma - obszar podstawowy | Niedźwiedź |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 285 ml |
| Objętość - pełna granica | 285 ml |
| Szerokość | 79 mm |
| Waga | 220 g |
| Wysokość | 116,5 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | TO 58 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Ozdobny słoik o pojemności 285 ml w kształcie misia z zakręcanym otworem (TO 58) nadaje się do napełniania i przechowywania wielu produktów, takich jak dżem, miód, cukierki i wiele innych. Produkt można myć w zmywarce, jest odporny na zimno i ciepło oraz nadaje się do kuchenki mikrofalowej i piekarnika.
| Forma - obszar podstawowy | Niedźwiedź |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 285 ml |
| Objętość - pełna granica | 285 ml |
| Szerokość | 79 mm |
| Waga | 220 g |
| Wysokość | 116,5 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | TO 58 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Pokrywki muszą być zamawiane osobno. Proszę upewnić się, że zostały dodane do koszyka.


























