Butelki słoiki 350 ml butelka szklana „Niedźwiedź”, szyjka: korek
Numer artykułu : 100021120
350 ml butelka szklana „Niedźwiedź”, szyjka: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
20,94 zł
10
20,27 zł
3%
20
19,63 zł
6%
50
19,25 zł
8%
100
15,69 zł
25%
200
15,14 zł
27%
1.000
14,63 zł
30%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 20,94 zł 20,94 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
350 ml przezroczystej szklanej butelki „Bär” to butelka lub dekoracja prezentowa. Butelka motywu jest odpowiednia dla likierów, soków i wielu innych smakołyków.
| Forma - obszar podstawowy | Niedźwiedź |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 350 ml |
| Szerokość | 81,6 mm |
| Waga | 400 , 424 g |
| Wysokość | 165 , 167 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 16 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
350 ml przezroczystej szklanej butelki „Bär” to butelka lub dekoracja prezentowa. Butelka motywu jest odpowiednia dla likierów, soków i wielu innych smakołyków.
| Forma - obszar podstawowy | Niedźwiedź |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 350 ml |
| Szerokość | 81,6 mm |
| Waga | 400 , 424 g |
| Wysokość | 165 , 167 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 16 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























