Butelki słoiki 40 ml butelka szklana „Florence”, owalna, wylot: zamknięcie na zatrzask
Numer artykułu : 100020540
40 ml butelka szklana „Florence”, owalna, wylot: zamknięcie na zatrzask
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
12,90 zł
10
12,52 zł
2%
20
12,14 zł
5%
50
11,92 zł
7%
100
9,76 zł
24%
200
9,38 zł
27%
500
9,00 zł
30%
1.000
7,77 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Butelka z wyglądem fasetu z Włoch. Nasza butelka do prasowania 40 ml „Florencja” oznacza skoncentrowaną elegancję i wdzięku - w tej wersji w formacie miniaturowym. Dostępne również w 200 ml i 500 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Owalny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 40 ml |
| Objętość - pełna granica | 45 ml |
| Szerokość | 24,1 mm |
| Waga | 100 g |
| Wysokość | 128,8 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | Zamknięcia pałąkowe (mini) |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka z wyglądem fasetu z Włoch. Nasza butelka do prasowania 40 ml „Florencja” oznacza skoncentrowaną elegancję i wdzięku - w tej wersji w formacie miniaturowym. Dostępne również w 200 ml i 500 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Owalny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 40 ml |
| Objętość - pełna granica | 45 ml |
| Szerokość | 24,1 mm |
| Waga | 100 g |
| Wysokość | 128,8 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | Zamknięcia pałąkowe (mini) |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























