Butelki słoiki 435 ml wysokie szkło do nalewania, otwór: Twist-Off (TO 82)
Numer artykułu : 100005850
(1)
435 ml wysokie szkło do nalewania, otwór: Twist-Off (TO 82)
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
3,30 zł
30
3,22 zł
2%
60
3,09 zł
6%
105
3,05 zł
7%
255
2,50 zł
24%
510
2,41 zł
26%
1.005
2,37 zł
28%
1.764
1,95 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 3,30 zł 3,30 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Ze względu na typowy kształt pokarm z 435 ml jesiennego szkła można szybko i dokładnie usunąć. Nadaje się do gotowania i pasteryzacji.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 435 ml |
| Objętość - pełna granica | 435 ml |
| Waga | 225 g |
| Wysokość | 114,5 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 77,3 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
1 ocena
3 marca 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
Ze względu na typowy kształt pokarm z 435 ml jesiennego szkła można szybko i dokładnie usunąć. Nadaje się do gotowania i pasteryzacji.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 435 ml |
| Objętość - pełna granica | 435 ml |
| Waga | 225 g |
| Wysokość | 114,5 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 77,3 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
1 ocena
3 marca 2026 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















