Butelki słoiki 500 ml butelka szklana 'Globus', szyjka: korek
Numer artykułu : 100019690
500 ml butelka szklana 'Globus', szyjka: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
35,51 zł
10
34,40 zł
3%
50
32,54 zł
8%
100
25,37 zł
28%
200
24,39 zł
31%
432
23,46 zł
33%
864
22,61 zł
36%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 35,51 zł 35,51 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
A jednak się kręci! To powiedzenie odnosi się również do tej niezwykłej butelki w kształcie osiowej kuli ziemskiej. Uchwyt z pleksiglasu należy zamówić osobno: 100021220 i 100021210.
| Forma - obszar podstawowy | Globus |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 500 ml |
| Waga | 497 , 500 g |
| Wysokość | 181,5 , 200 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 17–21×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
A jednak się kręci! To powiedzenie odnosi się również do tej niezwykłej butelki w kształcie osiowej kuli ziemskiej. Uchwyt z pleksiglasu należy zamówić osobno: 100021220 i 100021210.
| Forma - obszar podstawowy | Globus |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 500 ml |
| Waga | 497 , 500 g |
| Wysokość | 181,5 , 200 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 17–21×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.

























