Butelki słoiki 500 ml butelka szklana Vroni, szyjka: Twist-Off (TO 43)
Numer artykułu : 100025520
500 ml butelka szklana Vroni, szyjka: Twist-Off (TO 43)
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
5,22 zł
21
5,09 zł
2%
63
4,92 zł
5%
105
4,84 zł
7%
210
3,95 zł
24%
693
3,82 zł
26%
1.365
3,65 zł
30%
2.700
3,18 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 5,22 zł 5,22 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Elegancka butelka do szyi o szerokości 500 ml „Vroni” jest idealna do produktów mlecznych, soków, koktajli i wielu innych.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 520 ml |
| Waga | 260 g |
| Wysokość | 198 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 68,9 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Elegancka butelka do szyi o szerokości 500 ml „Vroni” jest idealna do produktów mlecznych, soków, koktajli i wielu innych.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 520 ml |
| Waga | 260 g |
| Wysokość | 198 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 68,9 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























