Butelki słoiki 700 ml dzban gliniany 'Calvados, kamionka, czarny, wylew: korek
Numer artykułu : 100003990
700 ml dzban gliniany 'Calvados, kamionka, czarny, wylew: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
12,11 zł
10
11,77 zł
2%
20
11,35 zł
6%
50
11,18 zł
7%
100
9,06 zł
25%
200
8,81 zł
27%
525
8,51 zł
29%
1.050
7,24 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 12,11 zł 12,11 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
700 ml kamiennych czarownic z ustami Cork „Black and Blossy” to wysokiej jakości produkt z naszego regionu, Westerwald. Kubki kamionkowe charakteryzują się przepuszczalnością oświetlenia, szczególnie długimi efektami chłodzenia i odpornością na kwas. Oferujemy również dzbany kamionkowe w innych kolorach i kształtach.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Kamionka |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 700 ml |
| Objętość - pełna granica | 780 ml |
| Waga | 750 g |
| Wysokość | 217 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 89 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
700 ml kamiennych czarownic z ustami Cork „Black and Blossy” to wysokiej jakości produkt z naszego regionu, Westerwald. Kubki kamionkowe charakteryzują się przepuszczalnością oświetlenia, szczególnie długimi efektami chłodzenia i odpornością na kwas. Oferujemy również dzbany kamionkowe w innych kolorach i kształtach.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Kamionka |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 700 ml |
| Objętość - pełna granica | 780 ml |
| Waga | 750 g |
| Wysokość | 217 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 89 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















