Butelki słoiki 750 ml dzban gliniany z długą szyjką, kamionka, czarny, wylot: korek
Numer artykułu : 100034500
750 ml dzban gliniany z długą szyjką, kamionka, czarny, wylot: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
14,19 zł
10
13,72 zł
3%
20
13,38 zł
5%
50
13,08 zł
7%
100
10,62 zł
25%
200
10,28 zł
27%
528
9,94 zł
29%
1.056
8,54 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 14,19 zł 14,19 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
750 ml kamiennego kamiennego kamiennego kamiennego dzbanka w Black Matt z ustami Cork pochodzi z naszego regionu, Westerwald i oferuje doskonałą opcję dla każdej esencji, ponieważ jest nieprzepuszczalny i ma długi efekt chłodzenia. Oferujemy również dzbany kamionkowe w innych kolorach i kształtach. Należy również pamiętać, że nie możemy całkowicie wykluczyć lekkich śladów ścierania w Glasur Schwarz-Matt.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Kamionka |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 750 ml |
| Objętość - pełna granica | 780 ml |
| Waga | 850 g |
| Wysokość | 268 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 85,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
750 ml kamiennego kamiennego kamiennego kamiennego dzbanka w Black Matt z ustami Cork pochodzi z naszego regionu, Westerwald i oferuje doskonałą opcję dla każdej esencji, ponieważ jest nieprzepuszczalny i ma długi efekt chłodzenia. Oferujemy również dzbany kamionkowe w innych kolorach i kształtach. Należy również pamiętać, że nie możemy całkowicie wykluczyć lekkich śladów ścierania w Glasur Schwarz-Matt.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Kamionka |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 750 ml |
| Objętość - pełna granica | 780 ml |
| Waga | 850 g |
| Wysokość | 268 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 85,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























