Butelki słoiki 1.500 ml butelka szklana 'Weinschlegel', otwór: korek
Numer artykułu : 100019900
1.500 ml butelka szklana 'Weinschlegel', otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
31,62 zł
10
30,69 zł
2%
20
29,88 zł
5%
50
29,20 zł
7%
100
25,42 zł
19%
200
24,53 zł
22%
300
23,60 zł
25%
600
22,88 zł
27%
Nic nie zostało wybrane
Wersja XXL: Butelka wina z przezroczystego szkła o pojemności 1500 ml waży ponad 1272 g i ma prawie 50 cm wysokości! To wywrze na Tobie ogromne wrażenie.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 1500 ml |
| Waga | 1200 g |
| Wysokość | 480 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 93 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Wersja XXL: Butelka wina z przezroczystego szkła o pojemności 1500 ml waży ponad 1272 g i ma prawie 50 cm wysokości! To wywrze na Tobie ogromne wrażenie.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 1500 ml |
| Waga | 1200 g |
| Wysokość | 480 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 93 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























