Butelki słoiki 100 ml butelka szklana „Wiedeń”, otwór: korek
Numer artykułu : 100029720
100 ml butelka szklana „Wiedeń”, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
9,69 zł
20
9,40 zł
2%
88
9,10 zł
6%
132
8,89 zł
8%
264
7,19 zł
25%
660
7,02 zł
27%
1.716
6,80 zł
29%
3.520
5,87 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 9,69 zł 9,69 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Elegancka butelka z przezroczystego szkła o pojemności 100 ml z kolekcji 'Vienna' zachwyca grubą szklaną podstawą i harmonijnym designem, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Doskonale nadaje się jako butelka na likiery, spirytusy i inne napoje alkoholowe i może być zamykana pasującym korkiem. Produkt można myć w zmywarce, można myć w zimnie, cieple, kuchence mikrofalowej i piekarniku.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 100 ml |
| Objętość - pełna granica | 115 ml |
| Waga | 163 , 170 g |
| Wysokość | 115 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 50 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Elegancka butelka z przezroczystego szkła o pojemności 100 ml z kolekcji 'Vienna' zachwyca grubą szklaną podstawą i harmonijnym designem, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Doskonale nadaje się jako butelka na likiery, spirytusy i inne napoje alkoholowe i może być zamykana pasującym korkiem. Produkt można myć w zmywarce, można myć w zimnie, cieple, kuchence mikrofalowej i piekarniku.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 100 ml |
| Objętość - pełna granica | 115 ml |
| Waga | 163 , 170 g |
| Wysokość | 115 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 50 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























