Butelki słoiki 50 ml szklana butelka „Cube”, kwadratowa, szyjka: PP 24
Numer artykułu : 100032420
50 ml szklana butelka „Cube”, kwadratowa, szyjka: PP 24
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
7,77 zł
20
7,52 zł
3%
50
7,26 zł
6%
100
7,09 zł
8%
250
5,86 zł
24%
600
5,61 zł
27%
1.200
5,39 zł
30%
2.400
4,63 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 7,77 zł 7,77 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Butelka z zakrętką „Cube” o pojemności 50 ml to najmniejszy przedstawiciel naszej serii Cube: Prawie prosty kształt sześcianu zachwyca wyraźnymi krawędziami i konturami, dzięki czemu wszelkiego rodzaju esencje idealnie nadają się do przechowywania w tej butelce jako porcja próbki lub mały prezent. Butelki w kształcie kostki są dostępne z zakrętką lub korkiem w pojemnościach 50 ml, 100 ml, 200 ml i 500 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 50 ml |
| Waga | 100 , 122 g |
| Wysokość | 79 , 83 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | PP 24 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka z zakrętką „Cube” o pojemności 50 ml to najmniejszy przedstawiciel naszej serii Cube: Prawie prosty kształt sześcianu zachwyca wyraźnymi krawędziami i konturami, dzięki czemu wszelkiego rodzaju esencje idealnie nadają się do przechowywania w tej butelce jako porcja próbki lub mały prezent. Butelki w kształcie kostki są dostępne z zakrętką lub korkiem w pojemnościach 50 ml, 100 ml, 200 ml i 500 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 50 ml |
| Waga | 100 , 122 g |
| Wysokość | 79 , 83 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | PP 24 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























