Butelki słoiki 200 ml butelka na sos, szkło, wylot: Twist-Off (TO 43)
Numer artykułu : 100010440
200 ml butelka na sos, szkło, wylot: Twist-Off (TO 43)
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
3,91 zł
20
3,83 zł
2%
80
3,66 zł
6%
120
3,57 zł
8%
520
2,94 zł
24%
1.040
2,81 zł
28%
2.080
2,77 zł
29%
4.100
2,38 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Butelka na sos o pojemności 200 ml idealnie nadaje się do domowych sosów. Ale szklana butelka z szerokim otworem nadaje się również do napełniania i serwowania mleka, soków i koktajli. Zdrowy, ekologiczny i stylowy wybór. Produkt można myć w zmywarce, jest odporny na zimno i ciepło oraz nadaje się do kuchenki mikrofalowej i piekarnika.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 230 ml |
| Waga | 202 , 210 g |
| Wysokość | 170,8 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 53,4 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka na sos o pojemności 200 ml idealnie nadaje się do domowych sosów. Ale szklana butelka z szerokim otworem nadaje się również do napełniania i serwowania mleka, soków i koktajli. Zdrowy, ekologiczny i stylowy wybór. Produkt można myć w zmywarce, jest odporny na zimno i ciepło oraz nadaje się do kuchenki mikrofalowej i piekarnika.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 230 ml |
| Waga | 202 , 210 g |
| Wysokość | 170,8 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 53,4 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























