Butelki słoiki Butelka szklana 350 ml „Timmy”, prostokątna, otwór: korek
Numer artykułu : 100016780
Butelka szklana 350 ml „Timmy”, prostokątna, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
15,38 zł
20
14,87 zł
3%
50
14,57 zł
5%
100
14,32 zł
6%
240
12,57 zł
18%
480
12,19 zł
20%
960
11,77 zł
23%
1.920
11,51 zł
25%
Nic nie zostało wybrane
350 ml przezroczystej szklanej butelki „Timmy” Our 350 ml „Timmy” to butelka wysokiej jakości z ciężką glebą. Nadaje się dla wszelkiego rodzaju likierów i napojów. Dostępne również w 100 ml, 200 ml, 500 ml i 700 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Prostokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 350 ml |
| Objętość - pełna granica | 365 ml |
| Szerokość | 61,9 mm |
| Waga | 500 g |
| Wysokość | 177,7 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
350 ml przezroczystej szklanej butelki „Timmy” Our 350 ml „Timmy” to butelka wysokiej jakości z ciężką glebą. Nadaje się dla wszelkiego rodzaju likierów i napojów. Dostępne również w 100 ml, 200 ml, 500 ml i 700 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Prostokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 350 ml |
| Objętość - pełna granica | 365 ml |
| Szerokość | 61,9 mm |
| Waga | 500 g |
| Wysokość | 177,7 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























