Butelki słoiki Butelka szklana 100 ml „Tulipano”, otwór: korek
Numer artykułu : 100018170
Butelka szklana 100 ml „Tulipano”, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
8,82 zł
24
8,57 zł
2%
72
8,31 zł
5%
120
8,14 zł
7%
216
6,66 zł
24%
408
6,36 zł
27%
816
6,19 zł
29%
1.600
5,26 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 8,82 zł 8,82 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
'Tulipano' to butelka z przezroczystego szkła o pojemności 100 ml z ozdobnym bulwiastym korpusem i długą, smukłą szyjką. Nadaje się między innymi do butelkowania olejów, likierów i napojów spirytusowych i może być zamykany korkiem. Mała szklana butelka można myć w zmywarce, jest odporna na zimno i ciepło i nadaje się do kuchenek mikrofalowych i piekarników.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 100 ml |
| Waga | 105 , 110 g |
| Wysokość | 102,5 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 62 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
'Tulipano' to butelka z przezroczystego szkła o pojemności 100 ml z ozdobnym bulwiastym korpusem i długą, smukłą szyjką. Nadaje się między innymi do butelkowania olejów, likierów i napojów spirytusowych i może być zamykany korkiem. Mała szklana butelka można myć w zmywarce, jest odporna na zimno i ciepło i nadaje się do kuchenek mikrofalowych i piekarników.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 100 ml |
| Waga | 105 , 110 g |
| Wysokość | 102,5 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 62 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























