Butelki słoiki Butelka szklana 200 ml „Truck”, gwint: PP 25
Numer artykułu : 100020470
Butelka szklana 200 ml „Truck”, gwint: PP 25
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
19,42 zł
20
18,87 zł
2%
50
18,24 zł
6%
100
17,82 zł
8%
200
14,56 zł
25%
400
14,09 zł
27%
800
13,63 zł
29%
1.600
11,64 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Nasza 200 ml przezroczystej szklanej butelki „Truck” to oryginalna butelka prezentowa i jest odpowiednia dla likierów, duchów i wielu innych.
| Forma - obszar podstawowy | Ciężarówka |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 206 ml |
| Szerokość | 38,26 mm |
| Waga | 350 g |
| Wysokość | 218 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | DIN 25 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Nasza 200 ml przezroczystej szklanej butelki „Truck” to oryginalna butelka prezentowa i jest odpowiednia dla likierów, duchów i wielu innych.
| Forma - obszar podstawowy | Ciężarówka |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 206 ml |
| Szerokość | 38,26 mm |
| Waga | 350 g |
| Wysokość | 218 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | DIN 25 |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.

























