Butelki słoiki Butelka szklana 200 ml 'Tulipano', korek
Numer artykułu : 100018240
Butelka szklana 200 ml 'Tulipano', korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
7,30 zł
10
7,09 zł
2%
20
6,88 zł
5%
50
6,75 zł
7%
100
5,44 zł
25%
200
5,27 zł
27%
1.015
5,10 zł
30%
2.040
4,37 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 7,30 zł 7,30 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Butelka z przezroczystego szkła o pojemności 200 ml 'Tulipano' wykonana z przezroczystego szkła charakteryzuje się bulwiastym korpusem i smukłą, wąską szyjką, co nadaje jej dekoracyjny charakter. Doskonale nadaje się do butelkowania olejów, likierów, alkoholi i innych produktów dla smakoszy ze stylowym akcentem. Produkt można myć w zmywarce, jest odporny na zimno i ciepło oraz można używać w kuchence mikrofalowej i piekarniku.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 215 ml |
| Waga | 242 , 250 g |
| Wysokość | 194 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Butelka z przezroczystego szkła o pojemności 200 ml 'Tulipano' wykonana z przezroczystego szkła charakteryzuje się bulwiastym korpusem i smukłą, wąską szyjką, co nadaje jej dekoracyjny charakter. Doskonale nadaje się do butelkowania olejów, likierów, alkoholi i innych produktów dla smakoszy ze stylowym akcentem. Produkt można myć w zmywarce, jest odporny na zimno i ciepło oraz można używać w kuchence mikrofalowej i piekarniku.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Objętość - pełna granica | 215 ml |
| Waga | 242 , 250 g |
| Wysokość | 194 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























