Butelki słoiki Butelka szklana 200 ml 'Wieża Eiffla', wylot: korek
Numer artykułu : 100012910
Butelka szklana 200 ml 'Wieża Eiffla', wylot: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
18,68 zł
15
18,09 zł
3%
30
17,54 zł
6%
60
17,20 zł
7%
105
13,97 zł
25%
210
13,50 zł
27%
315
13,08 zł
29%
616
11,21 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Ekskluzywna butelka motywów: 200 ml szklanej butelki „Eiffel Tower” to popularna butelka prezentowa, która oferuje również dekorację. Odpowiedni dla likierów, duchów, soków i esencji.
| Forma - obszar podstawowy | Wieża Eiffla |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Szerokość | 80 mm |
| Waga | 400 g |
| Wysokość | 238 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Ekskluzywna butelka motywów: 200 ml szklanej butelki „Eiffel Tower” to popularna butelka prezentowa, która oferuje również dekorację. Odpowiedni dla likierów, duchów, soków i esencji.
| Forma - obszar podstawowy | Wieża Eiffla |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Nie |
| Objętość | 200 ml |
| Szerokość | 80 mm |
| Waga | 400 g |
| Wysokość | 238 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























