Butelki słoiki Butelka szklana 350 ml Apotheker Carré, kwadratowa, otwór: korek
Numer artykułu : 100021790
(1)
Butelka szklana 350 ml Apotheker Carré, kwadratowa, otwór: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
13,37 zł
30
12,90 zł
3%
60
12,52 zł
6%
105
12,22 zł
8%
210
10,01 zł
25%
450
9,68 zł
27%
1.110
9,25 zł
30%
2.210
8,02 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 13,37 zł 13,37 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Flac 350 ml przezroczystą szklaną butelkę „Apo Carree” jest idealnym i ekskluzywnym miejscem dla likierów wysokiej jakości, olejków i esencji. Dostępne również w 500 ml i 700 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 350 ml |
| Objętość - pełna granica | 365 ml |
| Szerokość | 70,18 mm |
| Waga | 400 g |
| Wysokość | 143,4 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
1 ocena
26 lutego 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
Flac 350 ml przezroczystą szklaną butelkę „Apo Carree” jest idealnym i ekskluzywnym miejscem dla likierów wysokiej jakości, olejków i esencji. Dostępne również w 500 ml i 700 ml.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 350 ml |
| Objętość - pełna granica | 365 ml |
| Szerokość | 70,18 mm |
| Waga | 400 g |
| Wysokość | 143,4 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
1 ocena
26 lutego 2026 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























