Butelki słoiki Butelka szklana 500 ml 'Hella', gwint: GPI 28
Numer artykułu : 100034590
Butelka szklana 500 ml 'Hella', gwint: GPI 28
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
8,74 zł
20
8,44 zł
3%
50
8,10 zł
7%
100
7,97 zł
8%
250
6,36 zł
27%
500
6,07 zł
30%
1.000
5,85 zł
33%
1.820
4,96 zł
43%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 8,74 zł 8,74 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Dzięki eleganckiemu wzornictwu szklana butelka 'Hella' o pojemności 500 ml jest idealna do likierów, alkoholi, soków i innych napojów, które muszą być stylowo prezentowane. Jest odporny na zimno i można go myć w zmywarce. Butelka jest kompatybilna z nakrętką GPI (GPI 28).
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 516 ml |
| Waga | 400 , 407 g |
| Wysokość | 159 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 82,9 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Dzięki eleganckiemu wzornictwu szklana butelka 'Hella' o pojemności 500 ml jest idealna do likierów, alkoholi, soków i innych napojów, które muszą być stylowo prezentowane. Jest odporny na zimno i można go myć w zmywarce. Butelka jest kompatybilna z nakrętką GPI (GPI 28).
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Włochy |
| Materiał | Szklanka bezbarwne |
| Nadający się do druku | Tak |
| Objętość | 500 ml |
| Objętość - pełna granica | 516 ml |
| Waga | 400 , 407 g |
| Wysokość | 159 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 82,9 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























