Butelki słoiki Głowica pompy dozownika bezpowietrznego 'Mezzo', tworzywo sztuczne PP, biały
Numer artykułu : 100000200
Głowica pompy dozownika bezpowietrznego 'Mezzo', tworzywo sztuczne PP, biały
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
5,65 zł
20
5,44 zł
3%
50
5,31 zł
6%
100
5,19 zł
8%
250
4,25 zł
24%
500
4,17 zł
26%
1.000
4,00 zł
29%
2.500
3,36 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 5,65 zł 5,65 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Głowica pompy dozującej Airless „Mezzo” wykonana z białego tworzywa PP oferuje praktyczne rozwiązanie do bezpiecznego i higienicznego dozowania. Idealna do różnych zastosowań, łączy funkcjonalność z prostym designem.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | PP |
| Waga | 16 g |
| Wysokość | 45 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 37 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Głowica pompy dozującej Airless „Mezzo” wykonana z białego tworzywa PP oferuje praktyczne rozwiązanie do bezpiecznego i higienicznego dozowania. Idealna do różnych zastosowań, łączy funkcjonalność z prostym designem.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | PP |
| Waga | 16 g |
| Wysokość | 45 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 37 mm |
| Kolor | Biały |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.























