Butelki słoiki Etykieta cynowa „Golfer”, kwadratowa, metalowa, srebrna
Numer artykułu : 100003540
Etykieta cynowa „Golfer”, kwadratowa, metalowa, srebrna
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
12,11 zł
10
11,77 zł
2%
20
11,34 zł
6%
50
11,09 zł
8%
100
9,09 zł
24%
200
8,75 zł
27%
500
8,50 zł
29%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 12,11 zł 12,11 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Metalloetting „golfista” prostokątny, samozadowolenia i elastyczna etykieta, która jest odpowiedzialna za szkło i prawie wszystkie inne materiały. Trzy -wymiarowy motyw golfisty na koszulce.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Francja |
| Materiał | Cyna |
| Szerokość | 50 mm |
| Waga | 3 g |
| Wysokość | 1 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Metalloetting „golfista” prostokątny, samozadowolenia i elastyczna etykieta, która jest odpowiedzialna za szkło i prawie wszystkie inne materiały. Trzy -wymiarowy motyw golfisty na koszulce.
| Forma - obszar podstawowy | Kwadratowy |
|---|---|
| Kraj produkcji | Francja |
| Materiał | Cyna |
| Szerokość | 50 mm |
| Waga | 3 g |
| Wysokość | 1 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















