Butelki słoiki Etykieta cynowa „Serce”, metal, srebrna
Numer artykułu : 100003550
Etykieta cynowa „Serce”, metal, srebrna
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
7,35 zł
10
7,09 zł
3%
20
6,88 zł
6%
50
6,80 zł
7%
100
5,52 zł
24%
200
5,31 zł
27%
500
5,14 zł
30%
Nic nie zostało wybrane
Metalowa „serce” samoprzylepna i elastyczna etykieta, która przylega do szkła i prawie wszystkich innych materiałów.
| Forma - obszar podstawowy | Serce |
|---|---|
| Kraj produkcji | Francja |
| Materiał | Cyna |
| Szerokość | 35 mm |
| Waga | 3 g |
| Wysokość | 1 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Metalowa „serce” samoprzylepna i elastyczna etykieta, która przylega do szkła i prawie wszystkich innych materiałów.
| Forma - obszar podstawowy | Serce |
|---|---|
| Kraj produkcji | Francja |
| Materiał | Cyna |
| Szerokość | 35 mm |
| Waga | 3 g |
| Wysokość | 1 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.




















