Butelki słoiki Kapsułka termokurczliwa 32x41, tworzywo sztuczne PVC, terakota
Numer artykułu : 100028880
Kapsułka termokurczliwa 32x41, tworzywo sztuczne PVC, terakota
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
1,42 zł
20
1,37 zł
3%
100
1,33 zł
6%
200
1,29 zł
9%
500
1,11 zł
21%
1.000
1,03 zł
27%
2.000
0,99 zł
30%
5.000
0,86 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 1,42 zł 1,42 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Kapsułka kurcząca się terrakotki typu M, składająca się z folii termoplastowanej, kurczy się wokół szyi butelek po podgrzewaniu. Do ukończenia butelek. Dostępne w innych rozmiarach/odmianach.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | PVC |
| Waga | 1 g |
| Wysokość | 40 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 31,3 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Kapsułka kurcząca się terrakotki typu M, składająca się z folii termoplastowanej, kurczy się wokół szyi butelek po podgrzewaniu. Do ukończenia butelek. Dostępne w innych rozmiarach/odmianach.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | PVC |
| Waga | 1 g |
| Wysokość | 40 mm |
| Średnica - na zewnątrz | 31,3 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Pokrywki muszą być zamawiane osobno. Proszę upewnić się, że zostały dodane do koszyka.






















