Butelki słoiki Kartonik na prezent „Fala”, prostokątny, tektura, niebieski
Numer artykułu : 100002110
Kartonik na prezent „Fala”, prostokątny, tektura, niebieski
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
14,78 zł
20
14,36 zł
2%
50
13,89 zł
6%
100
13,63 zł
7%
250
11,08 zł
25%
500
10,69 zł
27%
1.000
10,35 zł
29%
2.500
8,90 zł
39%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 14,78 zł 14,78 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Pudełko prezentowe „Welle-Ocean” to dekoracyjne opakowanie dla wina, wina musującego lub butelek z alkoholem, a także prezentów. Nadaje się na 1 butelkę. Dostępne również w innych kolorach, powierzchnia w pomocy falowej.
| Forma - obszar podstawowy | Prostokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Tektura falista |
| Szerokość | 90 mm |
| Waga | 108 g |
| Wysokość | 365 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Pudełko prezentowe „Welle-Ocean” to dekoracyjne opakowanie dla wina, wina musującego lub butelek z alkoholem, a także prezentów. Nadaje się na 1 butelkę. Dostępne również w innych kolorach, powierzchnia w pomocy falowej.
| Forma - obszar podstawowy | Prostokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Tektura falista |
| Szerokość | 90 mm |
| Waga | 108 g |
| Wysokość | 365 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.




















