Butelki słoiki Kartonik na prezent „Metallic”, prostokątny, tektura, szampan
Numer artykułu : 100005160
Kartonik na prezent „Metallic”, prostokątny, tektura, szampan
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
24,32 zł
20
23,52 zł
3%
50
22,84 zł
6%
100
22,38 zł
7%
250
18,18 zł
25%
500
17,59 zł
27%
1.000
16,99 zł
30%
2.500
14,58 zł
40%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 24,32 zł 24,32 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
Pudełko prezentowe „szampan-metal” to wysokiej jakości i dekoracyjne opakowanie do wina, szampana lub butelki z duchami. Ze względu na regulowane listy w środku pudełko jest odpowiednie dla prawie wszystkich rozmiarów butelek.
| Forma - obszar podstawowy | Prostokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Tektura |
| Szerokość | 80 mm |
| Waga | 76 g |
| Wysokość | 380 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Pudełko prezentowe „szampan-metal” to wysokiej jakości i dekoracyjne opakowanie do wina, szampana lub butelki z duchami. Ze względu na regulowane listy w środku pudełko jest odpowiednie dla prawie wszystkich rozmiarów butelek.
| Forma - obszar podstawowy | Prostokątny |
|---|---|
| Kraj produkcji | UE |
| Materiał | Tektura |
| Szerokość | 80 mm |
| Waga | 76 g |
| Wysokość | 380 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.
























