Butelki słoiki Korek z uchwytem 18 mm, drewno/plastik, do wylotu: korek
Numer artykułu : 100040470
Korek z uchwytem 18 mm, drewno/plastik, do wylotu: korek
Udało się dodać do notatnika
Konfiguracja użytkownika

Ilość Cena za sztukę Oszczędności*
1
3,07 zł
10
3,02 zł
1%
20
2,98 zł
2%
50
2,85 zł
7%
100
2,81 zł
8%
200
2,30 zł
25%
500
2,26 zł
26%
1.000
2,13 zł
30%
5.000
1,79 zł
41%
Nic nie zostało wybrane
Cena jednostkowa: 3,07 zł 3,07 zł
Twoje oszczędności*: %
Dostępne od ręki. Gotowe do wysyłki w ciągu: 1-2 dni
18 mm korek z uchwytem to precyzyjnie wykonane, okrągłe zamknięcie zapewniające optymalną szczelność. Składa się z plastikowego korka oraz nakrętki z wysokiej jakości drewna, które gwarantują stabilną konstrukcję i trwałość. Klasyczne, niezawodne zamknięcie butelki, które powinno znaleźć się w każdym domu.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Drewno |
| Waga | 9 g |
| Wysokość | 35 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
18 mm korek z uchwytem to precyzyjnie wykonane, okrągłe zamknięcie zapewniające optymalną szczelność. Składa się z plastikowego korka oraz nakrętki z wysokiej jakości drewna, które gwarantują stabilną konstrukcję i trwałość. Klasyczne, niezawodne zamknięcie butelki, które powinno znaleźć się w każdym domu.
| Forma - obszar podstawowy | Okrągły |
|---|---|
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Materiał | Drewno |
| Waga | 9 g |
| Wysokość | 35 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar zamknięcia | ⌀ 18 mm |
| Producent | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Zaloguj się
Nie znaleziono recenzji. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
*Rabat odnosi się do oszczędności w porównaniu do ceny pojedynczej.
Ważne: Jeśli pokrywki są konfigurowalne, należy je wybrać osobno. Proszę upewnić się, że zostały one dodane do koszyka.






















